Polaganje stručnih ispita krajem 2016.

Radi pripajanja Uprave za energetiku u sastav Ministarstva zaštite okoliša i energetike još uvijek se provode neophodne radnje kako bi sustav provedbe polaganja stručnih ispita za energetska zanimanja bio i dalje kvalitetan i učinkovit. Stoga nažalost još uvijek ne znamo točne datume održavanja novih stručnih ispita za energetska zanimanja u Republici Hrvatskoj.

Savez energetičara Hrvatske na adresi http://www.seh.hr/ će na vrijeme znati navedene informacije i to objaviti na svojim web stranicama.

Točni datumi ispita koji se provode u Varaždinu biti će posebno objavljeni na našim stranicama.

Objavljeno: 19. prosinca 2016.