Raspored predavanja za tečaj u lipnju

Obavještavaju se kandidati da će se dokumentacija za prijavu ispita primati u ponedjeljak, 10.6.2019. u 16.00 u Društvu

Dokumentaciju za prijavu ispita, potrebno je predati Predsjedniku Društva kako bi se ista odmah pregledala prije upućivanja u Ministarstvo zaštite okoliša i energetike na urudžbiranje.

Dokumentaciju za prijavu ispita treba pripremiti prema Uputama za prijavu ispita koja je na stranicama Društva.

Mole se kandidati da donesu dokumentaciju u navedeno vrijeme kako bi njihova prijava za ispit bila pravovremeno upućena na urudžbiranje. (Izuzetak su kandidati koji su dokumentaciju, već predali kod tajnice Ispitne komisije, na njih se ova obavijest ne odnosi.) „

———————————————————————————————————

RASPORED_DEV_SVIBANJ_2019_V4_od-07_06_2019

Tečaj se provodi u prostorijama Društva od 28.05.2019.
Datumi za ispitne rokove će biti naknadno objavljeni na ovim stranicama.

Objavljeno: 7. lipnja 2019.