Jesenski tečaj – listopad 2020.

Prvi susret s prijavljenim kandidatima bit će u ponedjeljak, 5.10.2020. u 16.00 sati u Elektrostrojarskoj školi (MEC), predavaonica na zadnjem katu br. A-52
– mole se kandidati da pričekaju kod glavnog ulaza škole te da ponesu zaštitne maske
– Raspored predavanja će biti objavljen naknadno na ovoj stranici.

_

Prijave za tečajeve primaju se isključivo u elektronskom obliku i to slanjem na našu e-mail adresu.  Početak tečaja planira se za početak listopada – najranije 5.10.2020.

Do kraja rujna na ovim stranicama bit će objavljen poziv za uvodno predavanje (opće informacije, provjera dokumentacije, podjela stručne literature).

Prijave za pripremne tečajeve za prvi i povremeni stručni ispit,
primaju se stalno

Početak pojedinih tečajeva kao i termini prvih i povremenih ispita odrediti će se naknadno i to ovisno o broju prijavljenih kandidata za pojedina zanimanja.

Objavljeno: 30. rujna 2020.