Proljetni tečaj – ožujak 2021.

Proljetni tečaj će započeti u ponedjeljak, 8.03.2021. u 16.00 sati.

• Elektrostrojarska škola (MEC) u 16.00 sati – zgrada pored sjedišta DE Varaždin.
  • Na prvom susretu kandidati će biti upoznati s cjelokupnim rasporedom osposobljavanja za energetska zvanja te će dobiti literaturu.

Prijave za tečajeve primaju se isključivo u elektronskom obliku i to slanjem na našu e-mail adresu.  Početak tečaja planira se za početak ožujka 2021.

Do kraja veljače na ovim stranicama bit će objavljen poziv za uvodno predavanje (opće informacije, provjera dokumentacije, podjela stručne literature).

Prijave za pripremne tečajeve za prvi i povremeni stručni ispit,
primaju se stalno

Početak pojedinih tečajeva kao i termini prvih i povremenih ispita odrediti će se naknadno i to ovisno o broju prijavljenih kandidata za pojedina zanimanja.

Za sve dodatne informacije pošaljite upit na mail adresu Društva ili nazovite telefonom.

Objavljeno: 1. ožujka 2021.