Prijavnice

Upute za prijavu na ispite
Prijava za polaganje povremenog stručnog ispita P3 V2020
Prijava za polaganje popravka povremenog stručnog ispita P4 V2020

PRIJAVA ZA POHAĐANJE OSPOSOBLJAVANJA (TEČAJA) – 1. korak:

Za pohađanje tečaja trebate poslati popunjenu prijavnicu za tečaj (iz točke 1.)  na e-mail: energeticari.vz@gmail.com
Prijave za tečaj nemojte slati preporučenom poštom, dovoljno je slanje na naš e-mail.
Prijave za tečaj primaju se tijekom cijele godine, budući da se tečaj organizira na temelju broja dobivenih prijava.

PRIJAVA ZA POLAGANJE ISPITA – 2. korak:

Za prijavu polaganja ispita potrebno je popuniti:
– Prijavu za polaganje prvog stručnog ispita (P-1), ako ispit polažete prvi puta   ili
– Prijavu za polaganje povremenog stručnog ispita (P-3), ako ispit obnavljate uoči isteka 5 godina od zadnjeg polaganja ispita.
Upute za prijavu ispita i obrasci za popunjavanje (Prijave P-1 i P-3, Potvrda o radnom iskustvu i Izvješće mentora) nalaze se na ovoj stranici (točke 2. i 3.).

Dokumentaciju za prijavu ispita potrebno je dostaviti na vrijeme (prije održavanja ispita) radi kompletiranja, pregleda, ovjere i slanja na proceduru urudžbiranja u nadležno ministarstvo.
Kandidatima koji su poslali prijavu za tečaj javit će se tajnica Ispitne komisije radi dogovora, pojašnjenja i uputa o pravovremenoj dostavi dokumentacije za prijavu ispita.